piątek, 17 czerwca 2011

Digitalism - CirclesWeterani electro-rocka, Haburgski duet Digitalism powracają z nowym albumem!
Wydawnictwo nazywać się będzie 'I Love You, Dude' i zawierać będzie 10 tracków, z czego aż  5  6 już powinniście znać.
Dlaczego aż 6? Bo poza 5 oficjalnie już wypuszczonymi ścieżkami mam zaszczyt zaprezentować Wam najlepszy IMO utwór z drugiego albumu Digitalism. Utwór, który jeszcze nie miał swej oficjalnej premiery, aczkolwiek wszystkie znaki na niebie, ziemi i w Kitsune wskazują na to, że będzie to kolejny singiel.

Enjoy!

Download Digitalism CirclesDigitalism - Circles

2 komentarze:

  1. Najpierw dużo bujałem się do Blitz, przekreślając resztę albumu... później odkryłem Circles i słucham tylko tych dwóch. Niby jest coś tam jeszcze na albumie, ale nie znalazłem.

    OdpowiedzUsuń
  2. Długograj jest niestety strasznie nierówny, podobnie jak było z debiutanckim albumem. Niby każdy kawałek jest w miarę oryginalny i na swój sposób rewolucyjny, ale siła Digitalism tkwi we właśnie takich rockowo-elektronicznych, szybkich, skocznych i popowych utworach.
    Co nie zmienia jednak faktu, że taki na przykład 'Just Gazin' ze swoimi chórkami i gitarą akustyczną tworzy wspaniałą kompozycję, Reeperbahn to naprawdę dobry przekład metalu na grunty muzyki stricte cyfrowej a Antibiotics to kawał sterylnego acidu.

    OdpowiedzUsuń